U subotu (12.1.2020.) članovi tima Prosvjetitelj Srebrenik, vođeni hadži Nuragom Junuzovićem posjetili su migrante,
koji se nalaze na autobuskoj stanici u Tuzli.
Uočeni su zaista teški uslovi u kojima ovi ljudi preživljavaju hladne dane zime.
Tim Srebrenik pomoć je darovao u vidu hrane, odjeće, obuće te higijenske potrepštine i nešto u novcu.
Iako nismo odnijeli velike količine pomoći, kazali su nam kako im puno znači kad ih se ljudi sjete, te zahvalili na pomoći.
Čitano 2242
puta
Galerija slika
Komentiraj
Posjete
Danas
Jučer
Ove sedmice
Ovog mjeseca
Ukupno
6584
14
6636
7187
7058372
Ko je na portalu: 929 gostiju i nema prijavljenih članova






