U petak, 30. novembra 2012. godine u organizaciji naših bečkih džemata (Gazi Husrev-beg, Bosna, Mȍdling, El-Iman i El-Ihsan) održana je manifestacija pod motom ,,Bitno je biti Bošnjak.“ Sala u kojoj se održavala ova manifestacija bila je premala da prihvati veliki broj posjetilaca – Bošnjaka, naših vrijednih džematlija.
Posjete
Danas
Jučer
Ove sedmice
Ovog mjeseca
Ukupno
2733
14
2785
3336
7054521
Ko je na portalu: 602 gostiju i nema prijavljenih članova






